А в зимку теж можна веслувати і змагатись! доведено учасниками Bayda Ice Challenge 2018.
Результати перегонів такі:

 Заліки по категоріям:

Залік К2
Місце Учасники Клас Байда Відставання від 1 місця Фінішний час Эскімос-бонус Загальний час
1 Чабан Воладимир, Мясоїд Воладимир 22 K2 Ч + 0:00:00 1:21:53   1:21:53
2 Полібза Олександр, Малашко Сергій 21 K2 Ч + 0:05:13 1:27:06   1:27:06
3 Свідерський Костянтин, Ольга Брилєва 15 К2 ЧЖ + 0:07:58 1:29:51   1:29:51
4 Щєлочкова Анна, Маніч Альона 11 К2 Ж + 0:09:44 1:31:37   1:31:37
5 Чернецький Антон, Маринович Олександр 17 K2 Ч + 0:11:30 1:33:23 спроба 1:33:23
6 Бурчак Марина, Філіппі Альона 3 К2 Ж + 0:25:03 1:46:56 спроба 1:46:56
7 Вовченко Юрій, Вовченко Наталья 13 К2 ЧЖ + 0:32:20 1:54:13   1:54:13
Залік К1М (чоловіки)
Місце Учасники Клас Байда Відставання від 1 місця Фінішний час Эскімос-бонус Загальний час
1 Кирилаш Олександр 42 К1 Ч + 0:00:00 1:20:57 0:05:00 1:15:57
2 Роман Ліпара 1 К1 Ч + 0:00:38 1:21:35   1:21:35
3 Хвостенко Сергій 33 К1 Ч + 0:08:43 1:29:40 0:05:00 1:24:40
4 Сергій Сабадаш 26 К1 Ч + 0:21:30 1:42:27 0:05:00 1:37:27
5 Харін Олександр 14 К1 Ч + 0:29:44 1:50:41 0:05:00 1:45:41
6 Ушаков Микита 18 К1 Ч + 1:22:03 2:43:00   2:43:00
Залік SUP
Місце Учасники Клас Байда Відставання від 1 місця Фінішний час Эскімос-бонус Загальний час
1 Замана Єгор 12 SUP Ч + 0:00:00 1:44:24 0:05:00 1:39:24
2 Коваленко Максим 25 SUP Ч + 0:09:59 1:54:23 0:05:00 1:49:23
3 Караваєв Юрій 20 SUP Ч + 0:25:41 2:10:05 0:05:00 2:05:05
  Локтєв Євгеній 2 SUP Ч -   не фініш   не фініш
  Поліщук Катерина 27 SUP Ж -   не фініш   не фініш

 

Загальні заліки:

Загальний залік (SUP, 12 км)
Місце Учасники Клас Байда Відставання від 1 місця Фінішний час Эскімос-бонус Загальний час
1 Замана Єгор 12 SUP Ч + 0:00:00 1:44:24 0:05:00 1:39:24
2 Коваленко Максим 25 SUP Ч + 0:09:59 1:54:23 0:05:00 1:49:23
3 Караваєв Юрій 20 SUP Ч + 0:25:41 2:10:05 0:05:00 2:05:05
  Локтєв Євгеній 2 SUP Ч -   не фініш   не фініш
  Поліщук Катерина 27 SUP Ж -   не фініш   не фініш
                 
                 
Загальний залік (Каяк, 12 км)
Місце Учасники Клас Байда Відставання від 1 місця Фінішний час Эскімос-бонус Загальний час
1 Кирилаш Олександр 42 К1 Ч + 0:00:00 1:20:57 0:05:00 1:15:57
2 Роман Ліпара 1 К1 Ч + 0:00:38 1:21:35   1:21:35
3 Чабан Воладимир, Мясоїд Воладимир 22 K2 Ч + 0:00:56 1:21:53   1:21:53
4 Хвостенко Сергій 33 К1 Ч + 0:08:43 1:29:40 0:05:00 1:24:40
5 Полібза Олександр, Малашко Сергій 21 K2 Ч + 0:06:09 1:27:06   1:27:06
6 Свідерський Костянтин, Ольга Брилєва 15 К2 ЧЖ + 0:08:54 1:29:51   1:29:51
7 Щєлочкова Анна, Маніч Альона 11 К2 Ж + 0:10:40 1:31:37   1:31:37
8 Чернецький Антон, Маринович Олександр 17 K2 Ч + 0:12:26 1:33:23 спроба 1:33:23
9 Сергій Сабадаш 26 К1 Ч + 0:21:30 1:42:27 0:05:00 1:37:27
10 Харін Олександр 14 К1 Ч + 0:29:44 1:50:41 0:05:00 1:45:41
11 Бурчак Марина, Філіппі Альона 3 К2 Ж + 0:25:59 1:46:56 спроба 1:46:56
12 Вовченко Юрій, Вовченко Наталья 13 К2 ЧЖ + 0:33:16 1:54:13   1:54:13
13 Ушаков Микита 18 К1 Ч + 1:22:03 2:43:00   2:43:00
 

Всі фото зі змагань можна переглянути на сторінці заходу в Фейсбуці.

Фото: Олексій Толмачєв
© baydarka.zp.ua


Calendar

July 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4